Сьогодні в Грузії покажуть вуличну виставу «Глорія»

  • 08.06.2013, 16:05
  • 768
Львів продовжує відкривати себе усьому світу. Культурна столиця України представляє себе у Тбілісі. Так львів’яни хочуть запросити мешканців грузинської столиці приїхати до Львова. В рамках Днів Львова у Тбілісі сьогодні театр «Воскресіння» покаже вуличну виставу «Глорія».

Протягом тижня усім мешканцям та гостям Тбілісі роздавали міні-запрошення у Львів – листівки «Welcome to Lviv», презентували фотовиставку львівських фотографів «Місто у місті».

Про туристичну привабливість міста, основні бренди міста, його історію під час зустрічі з туристичними компаніями, авіакомпаніями та рестораторами Грузії розповів заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів. Окрім того, на зустрічі відбулась презентація Львівського туристичного альянсу Львова та ресторанного бізнесу міста.

Сьогодні ввечері в найбільш привабливому парку Тбілісі виступить найкращий вуличний театр України – Львівський духовний театр «Воскресіння» з виставою «Глорія».

Нагадаємо, з 3 до 7 червня в міській раді м. Тбілісі проходили стажування працівників Львівської міської ради, зокрема фахівці управління туризму, інвестицій, відділу промоції міста та Інституту міста. Така ініціатива стажування працівників відбулась в рамках проекту «Дні Львова в Тбілісі та Дні Тбілісі у Львові – відкритий обмін» за підтримки Фонду регіонального співробітництва Чорного моря – проекту Фонду Германа Маршалла США.