На День незалежності на площі Ринок буде класична музика та концерт

  • 15.08.2013, 16:52
  • 663
День незалежності у Львові. На площі Ринок у серці Львова 24 серпня для львів’ян та гостей міста лунатиме класична музика, будуть виступати дитячі колективи, а також колектив із Канади, який мав стати гостем фестивалю «Етновир».

На площі Ринок свято незалежності  розпочнеться «Ранком незалежності», який триватиме з 9.00 до 10.00 год. Місце проведення - перед входом до Ратуші.

На площі Ринок, на північній частині, буде змонтована невелика сцена і на цій сцені відбуватимуться концерти, показові виступи наших колективів, колективу з-за кордону, це той колектив, який мав виступати на «Етновирі», але у зв’язку з тим, що він не відбудеться, через фінансові проблеми, цей колектив буде на цій сцені виступати. Увечері цей День незалежності на площі Ринок закінчиться вечірнім, вже традиційним для Львова у цей день, концертом камерної музики. Почне цей день оркестр «Віртуози Львова»  і завершить його.

Ірина Подоляк, начальник управління культури

Отже, на пл Ринок 24 серпня:

Площа Ринок(південна сторона)

9.00-10.00 год - Ранок Незалежності «Віртуози Львова» - площа перед Ратушею. Класична музика у виконанні академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» в живій квадросистемі за філіжанкою кави.

Площа Ринок (північна сторона)

14.00 – 19.00 год - Сурми Галичини

Дитячі колективи: «Погулянка», «Левеня», «У колі друзів», «Полунична», колектив із Канади «Русалка», що мав виступати на «Етновирі».

19.00 –20.30 год - Світові класичні хіти від «Віртуозів Львова» (Ігор Мацелюх «Флейта Пана»; керівник оркестру, концерт-мейстер Володимир Дуда).