На День незалежності на площі Ринок жива музична квадросистема

  • 15.08.2013, 17:06
  • 646
  • Юля Медвідь
День незалежності у Львові. У суботу, 24 серпня, о 9 годині на площі Ринок у Львові відбудеться унікальний музичний перфоманс, який присвячений Дню незалежності України. У центрі міста просто неба розміститься «Жива музична квадросистема», яку утворять 4 струнні квартети музикантів з оркестру «Віртуози Львова».

Зустріти 22-гу річницю Незалежності України пропонують зі святковою кавою та живою музикою.  На «Ранок Незалежності» львів’ян та туристів організатори запрошують в уявний епіцентр «живого звучання». Слухачі зможуть послухати класичну музику у виконанні одночасно 4-х квартетів, які оточать їх зусібіч, утворюючи унікальний, живий ефект звукової квадросистеми. Ранок Незалежності можна буде зустріти в оточненні звуків музики, з друзями за філіжанкою ранкової святкової кави.

Ранок незалежності  - з 9.00 до 10.00 год ранку на площі Ринок перед входом до Ратуші буде грати наш чудесний камерний оркестр «Віртуози Львова» в живій квадросистемі. Тобто, по чотирьох боках будуть стояти квартети, буде одночасне звучання, посередині будуть стояти столики і буде вранішня львівська кава. Ми вирішили, що це гарно, симпатично, правильно такий «Ранок незалежності» мати у Львові і ми сподіваємось, що це буде приємно і львів’янам, і гостям цього міста.

Ірина Подоляк, начальник управління культури ЛМР

Оркестр «Віртуози Львова» та управління культури ЛМР запрошують послухати музику «з середини»!