Орденом Лева нагородили мистецтвознавця Володимира Овсійчука

  • 03.05.2014, 14:24
Сьогодні, 3 травня, у приміщенні Львівської міської ради відбулось зібрання з нагоди Дня міста Львова.

фото: Юрій Дячишин

Під час зібрання міський голова Львова Андрій Садовий вручив низку міських нагород активним львів’янам, які своєю працею та активною громадянською позицією довели відданість Україні та з нагоди Дня міста.

Відтак, за вагомий внесок у формування мистецької традиції, високий рівень професійної майстерності, підготовку нового покоління митців та з нагоди Дня міста Львова відзнакою «Орден Лева» нагороджено мистецтвознавця, заслуженого діяча мистецтв України, доктора мистецтвознавства, професора Володимира Овсійчука.

Ця нагорода несподівана для мене, але вона мені найдорожча. Ми живемо у такі дні, коли кожен з нас перевіряє себе на патріотизм, на любов до свого народу, до свого міста. Я переживав за своїх студентів, які були на Майдані, це радість майбутньої мистецької України. Добре, що вони вернулись цілі. Незабаром буде їхня виставка.

Любімо і гордімося своїм містом.

Володимир Освійчук

Довідка

Володимир Овсійчук (*28 липня 1924, Малий Скнит, Славутський район) — український мистецтвознавець. Педагог. Заслужений діяч мистецтв України. Доктор мистецтвознавства, професор. Член спеціалізованих Вчених рад із захисту кандидатських і докторських дисертацій. Завідувач відділу мистецтвознавства Інституту народознавства НАН України. Лауреат Державної премії України імені Т. Шевченка та академічної премії імені І. Франка. Член-кореспондент Академії мистецтв України. У творчому доробку — понад 135 наукових праць, у тому числі 15 монографій.