До Дня матері у Львові відбудеться проект «Мегамами міста Лева та їх діти»

  • 06.05.2014, 12:44
  • 481
Ротарі клуб «Київ – Софія» до Дня матері проведуть у Львові проект «Мегамами міста Лева та їх діти». Захід відбудеться 17 травня о 11.00 год в Будинку вчених.

Проект започатковано продюсерським центром Тамари Недобор за підтримки Ротарі клубу «Київ – Софія» у м. Києві. Проект має на меті підняття статусу багатодітних родин у суспільстві та надання допомоги мамам, які виховали троє та більше дітей і прагнуть стати успішними, опанувати нові професії та навички.

На території Софії Київської в будинку Митрополита 19 жовтня 2013 року ми провели фотовиставку та організували сімейне свято для всіх учасників проекту, а також оголосили про створення першої школи для багатодітних мам

Тамара Недобор, Президент РК «Київ – Софія» .

У київському проекті були задіяні родина телеведучої Марічки Падалки, Президента Клубу успішних жінок та засновниці ювелірного дому «Заріна» Наталі Нетовкіної, Генерального директора одного з телеканалів Києва Світлани Криворучко та родина Президента РК «Київ – Софія» Тамари Недобор, власниці мережі квіткових салонів Світлани Москаленко та психолога Дани Нечипорук (Український тиждень моди), власниці тенісної школи Наталії Бондаренко (мами тенісисток сестер Бондаренко, яка виховує 7 дітей) та багато інших родин.

Захід пройшов дуже успішно й викликав резонанс у суспільстві. Під час заходу учасники проекту та їх гості могли ознайомитись з фотороботами й на аукціоні придбати ті роботи, що сподобались. Для дітей було організовано майстер-класи, забави, смачні частування, святковий концерт та спільно всі дітки могли створити панно, яке було продано на аукціоні. Всі кошти від аукціону були направлені на створення першої школи для багатодітних мам, де жінки зможуть опановувати нові навички й професії, як майстер-перукар, візажист, бухгалтерський облік, прикладне мистецтво, крій та шиття

Тамара Недобор.

Таку ж ідею закладено й у проект «Мегамами міста Лева та їх діти». Цей проект буде реалізовуватись спільно з Благодійним Фондом Святого Августина.

До фотопроекту «Мегамами міста Лева та їх діти» ми запрошуємо багатодітні львівські родини. Успішні відомі багатодітні родини також братимуть участь у проекті як приклад того, що багатодітна мама може бути щасливою, успішною та красивою, а її дітки є для неї головними натхненниками та стимулом до постійної роботи над собою.

Кращі львівські фотографи будуть задіяні у проекті та допоможуть розкрити чарівний світ родинних стосунків. Кожна родина отримає фото сесію. Кращі світлини будуть представлені на фотовиставці

Тамара Недобор.