Цієї неділі на площі Ринок відбудеться фестиваль «Шахівниця»

  • 18.07.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
В рамках проекту «Літо на Ринку» у неділю, 20 липня у Львові на площі Ринок пройде міський фестиваль «Шахівниця». Під час фестивалю відбуватимуться заходи, присвячені шаховій традиції Львова, зустрічі з професійними шахістами, конкурси та гра на велетенській шахівниці живими костюмованими фігурами. Пройдуть на площі Ринок і латиноамериканські танці.

Фестиваль розпочнеться о 15.00, триватиме до 19.00.

Як повідомила під час брифінгу спеціаліст відділу маркетингу та культурних індустрій управління культури та туризму Львівської міської ради Тетяна Тарасова, для проведення фестивалю на площі Ринок встановлять велику шахівницю, на ролі живих шахів запросять майстрів зі шахів. Відбудеться також конкурс «Жива шахівниця».

З 19.00 до 22.00 проходитимуть латино-американські танці. Виступатимуть танцювальні колективи, що спеціалізуються на латиноамериканських танцях (аргентинське танго, сальса та ін.).

Нагадаємо, що протягом цього літа з червня до кінця серпня управління культури та туризму Львівської міської ради уже вдруге проводить фестиваль «Літо на Ринку». У щотижневих акціях беруть участь митці та спортсмени міста, професійні та аматорські, дитячі та дорослі колективи. Щонеділі на літній сцені відбуваються виступи та майстер-класи художників, ковалів, флористів, хореографів, скульпторів, звучить жива музика.

Минулої неділі на площі Риноквідбувся міжнародний фестиваль культур «Львів International». Організатором заходу була міжнародна молодіжна організація AIESEC. Фестиваль ознайомив львів’ян та гостей міста з культурами традиціями різних народів світу, а також популяризував українські культурні надбання як невід’ємну частину світової культурної спадщини.

Детальніша інформація на сайті www.lviv.ua