Любителі кави й роверів знову об’єднаються в Кавовій ВелоМилі у Львові

  • 29.07.2014, 13:10
Велосипед стає невід’ємною частиною міського простору Львова. Розпочалася реєстрація на участь у Кавовій ВелоМилі, яка відбудеться у рамках заходу «На каву до Львова» 20 вересня. Кавова веломандрівка охопить центральні вулиці міста, фініш – на площі Ринок.

Кавова ВелоМиля» об’єднає понад 500 велофанів та кавоманів, які у суботу вранці проїдуть старовинними вулицями міста, щоб після фінішу випити ранкової кави на площі Ринок, в серці найбільшої кавової події країни

організатори.

Участь може взяти кожен охочий, головна умова - мати велосипед. Зареєструватися можна на сайті заходу http://www.coffeefest.lviv.ua/uk/2014/mile/.  

Реєстрація триватиме до 19 вересня до 18.00 год.

Цьогоріч Кавову ВелоМилю очолить Вікторія Веселовська, організатор проекту «Нічне катання на велосипеді Львовом» та активна учасниця усіх велоподій Львова.

Велосипед для мене - це частина мого життя. Цього року на Кавовій ВелоМилі я поїду з вами вулицями нашого міста, готую маршрут особливим Львовом! Кава - це енергія, яка додає сил на весь день. А кава на велосипеді - це подвійний заряд енергії! Тож гарантую вам чудовий львівський ранок з горнятком кави на велосипеді

Вікторія Веселовська.

Нагадаємо, минулого року попри холодний ранок, охочих проїхатися на велосипедах центральними вуличками виявилося більше сотні.

Також, традиційно під час проекту «На каву до Львова» відбудеться голосування за найкращу львівську кав’ярню. Свій голос залишать і кавовий Король та Королева, які вирушать у тур за пошуками найгостиннішої кав’ярні та найсмачнішої кави.

Організатор заходу компанія «Дік-Арт».

Сайт «На каву до Львова»: www.coffeefest.lviv.