У Львівській філармонії відкриють виставку «Квітів душі» Тетяни Гамрищак

  • 05.01.2015, 16:35
  • Христина Процак
У п’ятницю, 9 січня, о 16:00 год у фойє Львівської обласної філармонії відкриється персональна виставка молодої художниці Тетяни Гамрищак «Квіти душі», яка триватиме впродовж місяця, до 9 лютого. Назва виставки відтворює уяву художниці про людську душу.

Уявляю собі людську душу як особистий садочок, в якому кожен господарить на власний розсуд. Кожен сам вибирає, які квіти ростимуть у його особистому садочку. І кожен сам обирає, як за ними доглядати. Деякі садочки – ошатні і доглянуті, вони буяють барвами і тішать око соковитою зеленню. Деякі ж чахнуть від небажання господаря приділити йому час. Деякі квіти постійно розквітають, натомість є квіти, на які треба чекати ледь не все життя.

каже художниця

На виставці будуть представлені найновіші 16 картин Тетяни Гамрищак, з яких 10 виконані аквареллю та шість олійними фарбами. Працюючи над виставкою «Квіти душі», художниця намагалась передати легкість та чарівність кожнісінької миті, пробувала в кольорі відтворити емоції і показати час, необхідний для того, щоб виростити свою найбільш омріяну квітку. Роботи художниці – це її особистий щоденник, де вона викладає своє найсокровенніше, те, що найглибше торкається її душі.

Ми часто живемо завтра чи вчора. Ми згадуємо минуле або плануємо майбутнє і зовсім не думаємо про теперішнє. А саме та мить, яку ти переживаєш саме зараз, і є життям. Воно складається з моментів, вражень, емоцій, подій і кожен з цих моментів є надзвичайно важливим, бо містить у собі часточку нашого життя. Наче пазли, моменти складаються у спільний малюнок, який ми малюємо від народження і до смерті. Завдяки мистецтву деякі миті вдається спіймати і відтворити їх на полотні. В часи натхнення фарбу часто наносиш несвідомо. Ти зростаєшся зі своєю роботою в єдиний клубок, вона – це ти, ти – вона, і лише коли дивишся на завершене творіння, усвідомлюєш, які саме емоції тобою керували.

Тетяна Гамрищак

Львівська обласна філармонія запрошує львів’ян та гостей міста відвідати виставку «Квітів душі».

Деталі: Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії, тел.: 0981301061.