У Львові відкривається персональна виставка львівського митця Віктора Дьоміна

24 липня о 18:00 год у Львові відкривається персональна виставка львівського митця Віктора Дьоміна. Виставка буде відкритою з 24 липня до 6 серпня щодня з 10 до 21 год. за адресою: вул. І. Федорова, 8 (біля Домініканського собору) «Арт-галерея мадам Пальмгрен».

На виставці представляється абстрактно-фігуративний живопис в психологічно-філософському авторському стилі. В експозицію виставки включені роботи, написані автором як декілька років тому, так і в 90-х роках. За словами львівського митця – одну з картин  він не ще показував.

Виставка картин збірна. Декілька з робіт останнього часу, декілька робіт є старші. Одну із них я точно нікому не показував, їй 22 роки. Раніше мені радили її не показувати. Але тепер я вирішив показати. Вона фактично ілюструє, яким є сьогодення, і відбиває відчуття майбутнього.

автор Віктор Дьомін

Всього на виставці буде виставлено 13 робіт автора.  Більшість картин-оригіналів виконані олією на полотні. За словами Вікторії Рибак, директорa «Арт-галереї мадам Пальмгрен», такий живопис нехарактерний для Львова.

«Роботи своєрідні. Головне  в них – це думка, відчуття процесу, події,  або абстрактне відчуття. Я стараюсь відтворювати так, як відчуваю:  відчуття кольору, форми, співвідношення кольору і форми», - додав львівський митець.

Довідка

Віктор Дьомін перший з львівських художників взяв участь у флорентійському бієнале,  де отримав спеціальну нагороду президента Міжнародного бієнале сучасного мистецтва, а саме медаль, виготовлену за зразком старовинної медалі роботи скульптора Маріо Пачолі з зображенням Лоренцо Медичі. Бієнале відбулося в 2003 році на батьківщині Мікеланджело у Флоренції в межах програми "Діалог між цивілізаціями". Тоді у флорентійському бієнале взяли участь 891 художників із 72 країн світу.

У 1991 відбулася персональна виставка автора у Львівському будинку актора.

У 1998 - персональна виставка (Фонд духовного відродження імені митрополита Андрея Шептицького, галерея "Яровіт", Львів).

У 1999 - персональна виставка (Фонд духовного відродження імені митрополита Андрея Шептицького, галерея "Яровіт", Львів).

У 2003 - участь в Міжнародному Бієнале Сучасного Мистецтва (м. Флоренція, Італія).

Отримав спеціальну нагороду Президента Бієнале - медаль "Lorenco IL Magnifico".

2005 - персональна виставка "Енергія часу" (Львівський культурно-мистецький центр "Дзига").

2006-2010 - участь у Львівському осінньому салоні "Високий замок" (Львів, Україна).