Перший театр запрошує львів’ян та гостей міста переглянути виставу «Зерносховище» культового режисера Андрія Приходька і вшанувати пам’ять жертв Голодомору

У неділю, 26 листопада, усіх мешканців та гостей нашого міста запрошують на виставу «Зерносховище» культового режисера Андрія Приходька і вшанувати пам’ять жертв Голодомору. Дійство відбудеться о 18.00 год. у Першому театрі, що на вул. Гнатюка, 11.

«Зерносховище» – одна з перших спроб сучасного театру поговорити про Голодомор, порушено болючу тему 1932—1933 рр. Питання складне не лише через трагічні події того часу, а й через «недоговореність» цієї проблеми у суспільстві, невизначеність певної частини самих українців щодо тих подій, які сталися.

«Після перегляду висловлюються полярні думки: від захоплення до несприйняття. Ця подія постійно викликає дискусії в соціальних мережах і публічному просторі.

Однак, театр пропонує подивитись «Зерносховище» без упереджень. За зовнішньою гротескною строкатістю можна побачити багато актуальних на сьогодні проблем, які порушує вистава»,- розповідають організатори.

П'єсу «Зерносховище» української драматургині Наталії Ворожбит вперше побачив лондонський глядач у 2009 році. Сама ж п’єса була написана на замовлення Королівського Шекспірівського театру, де режисером став Майкл Бойд.

Увага: табуйована лексика, 18+

Тривалість: 2 год. 30 хв.