У Львові презентували унікальне видання «Аліси в країні див» з ілюстраціями Євгенії Гапчинської та доповненою реальністю

  • 12.12.2017, 09:55
  • 1327
  • Романа Куць
Презентація унікального видання «Аліси в країні див», що відбулась у межах фестивалю «Місто, що надихає», провели в Будинку культури ім.Хоткевича та міській дитячій бібліотеці. Автори ідеї та розробники познайомили маленьких читачів з унікальною книгою та персонажами, які оживають прямо на її сторінках.

«Дуже символічно те, що Львів є першим містом, з якого розпочинається всеукраїнська серія презентацій цього унікального видання «Аліси в країні див», адже ЮНЕСКО включило Львів до мережі креативних міст літератури.  Як тільки я побачила магію цієї книги, то перша моя думка була про те, що я хочу подарувати її своїй доньці. Це справжнє диво, якого так прагне кожна дитина. І я дуже пишаюсь, що цю казку створили в Україні. Це ще раз свідчить про те, що в нашій країні працюють фахівці світового рівня», - зазначила начальник відділу культурних індустрій Оксана Кулик.

«Ми хочемо, аби діти читали книжки. Проте сьогодні вони більше тяжіють до мультфільмів, комп’ютерних  ігор та ґаджетів. Щоб заохотити представників нової генерації до читання, ми створили видання з доповненою реальністю, яке відкриває нові можливості взаємодії з книгою. Відтепер її можна не тільки читати, а й дивитись мінімультфільми. З іншого боку, ми прагнули об’єднати покоління, допомогти дідусям і бабусям, батькам стати «модними» в очах дітей та принести в ритуал сімейного читання елемент справжньої магії. Тому наша «Аліса в країні див» - це унікальний продукт, який окрім розважальної та пізнавальної ролі, несе ще і соціальну функцію», - зазначив продюсер книги Едуард Ахрамович.

Видання відображає фантастичну реальність, створену автором цього захоплюючого тексту. Герої книги оживають на її сторінках завдяки використанню технології доповненої реальності. Розробником цієї інноваційної складової стала компанія Live Animation Corp.

«Цей проект був для нас особливим, адже книга унікальна, вона розширює кордони людської свідомості. За допомогою інноваційних технологій ми прагнули візуалізувати ті чари, якими вона наповнена. І мені дуже подобається результат. Ця «Аліса в країні див»  дійсно унікальна, адже насичена справжньою магією. Завдяки поєднанню традиційної форми друкованої книги та високих технологій ми розширили діапазон її застосування. Тепер книгу можна не тільки читати, але й дивитись», - зазначив засновник компанії Live Animation Corp Андрій Тимошенко.

«Оживити» ілюстрації і подивитися мінімультфільм можна за допомогою спеціального додатку WONDERLAND – AR. Розпізнати «оживаючу» картинку допоможе спеціальний значок із кроликом, що біжить. Аби побачити «магію» у дії завантажте додаток WONDERLAND – AR на планшет або смартфон, наведіть на картинку з позначкою і герої книги почнуть «оживати» прямо на її сторінках. Дива почнуть прямо на обкладинці.

Діти були здивовані та вражені книгою та тими можливостями, які вона відкриває. Вони з легкістю опанували доповнену реальність та випробували її прямо на заході. Винахідники впевнені, що ця подія суттєво змінить відношення дітей до книжок та читання загалом.