Для керівників установ культури провели навчання щодо умов доступності для осіб з інвалідністю

  • 27.02.2018, 11:59
  • Романа Куць
Учора о 16.30 в приміщені Першої Львівської Медіатеки на вул. Мулярській відбулося навчання щодо умов доступності для керівників установ культури, серед яких завідувачі централізованих бібліотечних систем для дітей та дорослих, керівники міських театрів, народних домів, мистецьких шкіл та інші.

У межах навчання було представлено керівникам закладів культури проект, який був напрацьований командою, яка складалась з працівників Львівської міської ради, у межах навчання в школі Публічного адміністрування Українського Католицького Університету «Відчути Львів». Також учасникам розповіли про приклади облаштування закладів культури міста елементами доступності у 2017 році.

Під час навчання Ярослав Грибальський (керівник ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю») та Наталія Курило, які є експертами з питань інвалідності й доступності,  розповіли про те, що таке доступність та ознайомили учасників з видами інвалідності та етику спілкування.

«Місто має бути комфортним, доступним та затишним для життя, розвитку і самореалізації кожної людини. Саме тому результатом нашого навчання буде напрацьована дорожня карта по облаштуванню доступності закладів культури Львова для кожного мешканця і гостя міста. Маломобільні групи населення повинні мати можливості бути і споживачами культурного продукту, і його творцями. А для цього місто створюватиме умови та можливості», - зазначила директор департаменту розвитку Наталія Бунда.