Під час концерту гурту «Кому вниз» провели благодійний аукціон для Української Академії Лідерства

  • 10.03.2018, 10:18
  • Христина Процак
Українська Академія Лідерства влаштувала у Львові благодійний аукціон. Аукціон відбувся в день концерту з нагоди тридцятиріччя гурту «Кому Вниз».

фото Taras Maselko

Львівський осередок Української Академії Лідерства організував благодійний аукціон 9 березня о 19:00 год у клубі !FESTrepubliс (вул. Старознесенська, 24-26).

Аукціон відбувся в рамках проекту «Українське вибране» Холдингу емоцій «!FEST» та Української Академії Лідерства. Упродовж проекту на всіх охочих чекають 5 концертів української класики в першому сезоні, який триватиме з весни до літа.

Учасники аукціону могли позмагатися за ексклюзивні лоти, серед яких особисті речі гурту «Кому Вниз» і футболка-поло від Авіації Галичини.

фото Taras Maselko

Виручені кошти скерують на соціальні проекти Львівського осередку Української Академії Лідерства, спрямовані на розвиток міста, молоді та співпрацю зі школами. Студенти вже реалізують соціальні проекти, зокрема «Мені не байдуже», метою якого є збереження історичної пам’яті та допомога людям літнього віку, а також «Спортивне Місто», що сприяє популяризації спорту та здорового способу життя серед школярів міста Львова.

«Українське вибране» – унікальний проект, тому що його мета – це створити зв’язок між поколіннями. Гурти, які виступатимуть у рамках проекту, вже створили українську культуру. Ми очікуємо, що відвідувачами концерту стануть люди, які росли разом з піснями легендарних рок-гуртів, та ті, які вперше чули їх під гітару навколо ватри на таборах чи фестивалях», – зазначив менеджер Львівського осередку Української Академії Лідерства Любомир Шимків.

Захід розпочався з фан-зустрічі з гуртом «Кому вниз». Потім відбулось відкриття виставки до 30-ліття гурту «Кому вниз», а відтак – концерт та аукціон речей гурту.

Довідка

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, основним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків.

Академія заснована у 2015 році за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund, діє за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та партнерів на локальному рівні.

«Кому Вниз» – український рок-гурт, створений 1988 року в Києві. Його стилістику фахівці визначали як готичний фольк-індастріал. Своєю творчістю колектив значно вплинув на подальший розвиток київської та загальноукраїнської сцени готичного металу та фольк-металу, а також сприяв появі українських виконавців державною мовою. Протягом тривалого часу – учасник українських та міжнародних музичних фестивалів, зокрема «Червона рута», «Рок-Екзистенція», «Бандерштат» та «Wave-Gotik-Treffen».

Учасники гурту: Андрій Середа – клавішні, вокал, тексти пісень; Владислав Малюгін – соло; Сергій Степаненко – бас; Владислав Макаров (до 2003) – ритм; Євген Разін – ударні.

Студійні альбоми: Падая вверх (1989); Komu vnyz (1990); In kastus (1996); 4 (2014).