Прийом заяв на Премію Львова – міста літератури ЮНЕСКО продовжено

  • 07.05.2021, 16:54
  • 1148
  • Пресслужба ЛМР
Прийом заяв номінантів на Премію Львова – міста літератури ЮНЕСКО продовжено дог 19 травня включно. Ця премія – найбільша літературна премія, яка присуджується міською владою в Україні. Розмір основної грошової нагороди становить 150 тисяч гривень, також положенням передбачено дві спеціальні відзнаки в розмірі по 25 000 гривень.

Основні вимоги конкурсу:

·       До номінації приймають оригінальні або перекладні твори, які були вперше опубліковані українською мовою у 2020 році.

·       Твір автора має відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, а також пропагувати сепаратизм.

·       Не прийматимуть до розгляду твори з ознаками плагіату та/або з порушенням авторського права.

·       Номінований твір повинен бути доступним у друкованому та/або електронному вигляді, а перша публікація твору повинна бути в попередньому календарному році (у 2020 році).

·       Номінантів можуть висувати видавництва, книгарні, бібліотеки, громадські, професійні, творчі організації, а також культурні та освітні установи різних форм власності, що в своїй статутній діяльності мають напрям «література».

Детальніше з положенням про конкурс можна ознайомитися за посиланням.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати примірник видання за адресою: 79008 м. Львів, пл. Ринок, 1 з приміткою «Премія Львова — міста літератури ЮНЕСКО».

Організатори наголошують, що один подавач може висувати більш ніж одну книгу. Однак при поданні на Премію двох та більше книг кожну з них необхідно оформлювати окремою заявою.

Зверніть увагу! Виплата премій переможцям здійснюється у грошовій формі виключно на особові рахунки заявників, відкриті в установах уповноважених банків України.

Додаткові документи для завантаження – Бланк заяви та згоди

Щодо питань можна звертатися на електронну пошту: lvivprize@gmail.com