У Львові в День пам’яті та примирення відбулись поминальні заходи

  • 08.05.2021, 12:39
  • Христина Процак
Сьогодні, 8 травня, Україна вшановує День пам’яті та примирення. У Львові представники міської та обласної влади, дипломатичного корпусу, військові та громадськість поклали квіти й запалили лампадки до Пам’ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328». Опісля відбулась екуменічна панахида та громадське віче.

фото: Маркіян Лисейко

Від громади міста Львова до заходів долучився перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

«Пам‘ять справді є дуже сильним інструментом. Це саме те, що дає змогу пам‘ятати про тих людей, які не прожили все своє життя, які були вбиті, про життєві долі, які були зламані. Пам‘ять є дуже сильним рушієм, аби на основі минулого розуміти і творити майбутнє. Сьогодні ми, як ніколи, маємо говорити про те, що відбувається на сході України, про війну. Говорячи «ніколи знову», щодня триває агресія на нашу територію. Завдяки героям, тим, хто бореться і відстоює, не відступає, наша країна живе. Вічна пам‘ять кожному, хто загинув», - зазначив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Зазначимо, сьогодні, у День пам’яті та примирення, вшановують пам’ять полеглих в роки Другої світової війни, жертв національно-визвольної боротьби.

фото: Маркіян Лисейко 

відео: Андрій Андрух