У селах Львівської МТГ безкоштовно покажуть виставу «Осінь на Плутоні»

  • 03.08.2021, 14:55
  • 434
  • Пресслужба ЛМР
На території Львівської МТГ безкоштовно покажуть виставу «Осінь на Плутоні». Із 7 серпня перфоманс можна буде безкоштовно відвідати у Лисиничах, Зашкові, Підбірцях та Винниках.

Перформанс «Осінь на Плутоні» створений на перетині документалістики, перформативних практик та лялькового театру. Вистава заснована на розповідях мешканців геріатричного пансіонату Львова та презентована на численних міжнародних та українських театральних фестивалях. Проєкт втілив незалежний режисер Сашко Брама та команда митців.

Прем'єра вистави відбулась на початку 2017 року у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки. Вистава багато гастролювала закордоном: DESANT UA (Польща), DEMOLUDY (Польща), Theatertreffen-Stückemarkt (Німеччина), Ukrainian showcase within the international theatre conference IETM (Київ), URBÄNG (Німеччина), Український тиждень в Гданську IV (Польща), Festival Borštnikovo srečanje (Словенія), VII Міжнародний фестиваль українського театру «Схід-Захід». (Польща) та інші. 

Покази вистави відбуваються за підтримки управління культури Львівської міської ради.

Графік вистав:

Сторінка «Осінь на Плутоні» у Facebook: https://www.facebook.com/FallOnPluto/

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: fall.on.pluto@gmail.com