На міжнародному фестивалі духових оркестрів учасники зі Львова посіли перше місце у категорії «Шоу-дефіле»

  • 22.06.2022, 19:12
  • Пресслужба ЛМР
Духовий оркестр «Львівські фанфари» та група львівських мажореток «Феєрія» дитячої школи мистецтв № 5 посіли перше місце на 31-му фестивалі-конкурсі духових оркестрів «Золота Ліра 2022». Перемогу здобули у категорії «Шоу-дефіле».

фото із Facebook-сторінки Андріяна Леськіва
фото із Facebook-сторінки Андріяна Леськіва

«Через повномасштабний напад росії на Україну наші колективи три місяці не мали репетицій. Але всупереч усьому нам вдалось гідно представити музичну культуру України на міжнародному конкурсі. Окрім цієї номінації ми також отримали нагороду глядацьких симпатій серед 18 колективів-учасників. Тому підтримка України відчувається у всьому», - говорить директор Львівської дитячої школи мистецтв №5 Андріян Леськів.

Що символічно, зведеним оркестром на відкритті фестивалю довірили диригувати саме львів'янину Андріяну Леськіву. Відтак Гімн Європи зазвучав під керівництвом диригента з України.

Окрім музичних нагород, оркестр від міста Рибнік передав в Україну гуманітарну допомогу для постраждалих від війни українців.

До слова, у цьому фестивалі учасники зі Львова брали участь уже шість разів і завжди займали призові місця.

Довідка

фото із Facebook-сторінки Андріяна Леськіва

Міжнародний фестиваль духових оркестрів «Złota Lira» започаткували у 1991 році. За цей час фестиваль відвідали понад 350 духових оркестрів, 300 танцювальних колективів та понад 80 000 глядачів.

Учасниками фестивалю були оркестри та колективи мажореток, зокрема, з Австрії, Бельгії, Болгарії, Китаю, Чехії, Греції, Нідерландів, Литви, Німеччини, Румунії, Словаччини, Швейцарії, України, Італії, Угорщини, Данії, США, Мальти, Північної Ірландії, Іспанії, Хорватії, Франції та Польщі.