В Органному залі лунатиме палка музика Астора П’яццоли

  • 28.07.2022, 12:57
  • Пресслужба ЛМР
31 липня о 17:00 акордеоніст Богдан Андрійчук та піаніст Іван Остапович запрошують на Piazzolla Time – палкий концерт пристрасної, драматичної музики аргентинського композитора, новатора у стилі танго Астора П’яццоли.

Астор Пʼяццола – композитор і виконавець на бандонеоні. Народився в Аргентині, а дитинство провів у Нью-Йорку, де захопився джазовою музикою. Проте «гаряче» коріння не дало про себе забути, в житті музиканта з’являється танго. Ця суміш культур, традицій, уподобань і допомогла композитору віднайти себе. Він поєднує в своїх творах елементи джазу, беручи за основу традиційні мотиви танго. Це спричинило до винайдення так званого «нового танго» (ісп. nuevo tango).

Джазові елементи дали танго П'яццоли нове життя, його виконання мало неймовірний успіх у публіки і викликало фурор в колах виконавців. До речі, Астор Пʼяццола – один із небагатьох композиторів, який зміг записати й виконати на концертах майже всі свої твори. В останні 10 років свого життя композитор склав понад 300 танго, 50 мелодій до кінофільмів.

У Львівському органному залі музику Пʼяццоли 31 липня гратимуть Богдан Андрійчук (акордеон) та Іван Остапович (фортепіано). Виконавці – не просто професійні музиканти, вони також є важливою частиною команди Органного залу:

Богдан Андрійчук – акордеоніст. Випускник Львівського музичного фахового коледжу імені Станіслава Людкевича та Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка за класом кнопкового акордеона. Учасник гурту Resonance trio. Є автором численних інструментовок на різноманітні склади, а також усіх аранжувань у колективі.

Іван Остапович – диригент, композитор, культурний менеджер. Засновник оркестру Ukrainian Festival Orchestra. Арт-директор численних мистецьких проектів та фестивалів класичної музики. Співзасновник організації Collegium Musicum Lviv. Віце-директор Галицького Музичного Товариства. Один із керівників Львівського органного залу.

Концерт відбудеться на камерній сцені Львівського органного залу, біля фресок Розена.

Більше інформації завжди доступно на сайті Органного залу, комунікаційних майданчиках Instagram, Facebook та за посиланням.