Ірена Карпа проведе у Львові майстер-клас із терапевтичного письма

  • 05.09.2022, 15:26
  • Пресслужба ЛМР
Письменниця Ірена Карпа, яка нещодавно видала новий роман «Тільки нікому про це не кажи», проведе благодійний майстер-клас із терапевтичного письма у Львові. Навчання відбудеться 7 вересня у львівському муніципальному мистецькому центрі на підтримку фонду UAID Foundation.

 На зустрічі у Львові письменниця допоможе зрозуміти, як опанувати «упадячку», яка час від часу накриває кожного з нас у непрості часи війни, і повертати негативні емоції, такі як вину, безсилля, горе чи гнів, собі на користь за допомогою письма.

 «В цей час, коли в нас заходить суміш новин, переживань, страху втрати, непевності і травматичного досвіду, важливо дати цій суміші вихід. Щоб не вибухнути і не залягти бездіяльним пляцком», — ділиться авторка.

Довідка

UAID Foundation — це 25 українських волонтерів, які з початку повномасштабного вторгнення російських військ допомагають українським військовим з постачанням захисного і технічного обладнання, а також медичної допомоги і автомобілів. Завдяки допомозі донорів зі всього світу фонд уже закрив потреби на суму понад два мільйони доларів.

Квитки на подію можна знайти тут.