У Львові туристичні фірми, представники готельного бізнесу та влади проведуть переговори

23 жовтня 2008 року у Львові проходитиме ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Індустрія гостинності України та Польщі: разом готуємось до ЄВРО 2012». Конференція проводитиметься в рамках дев’ятої міжнародної виставки-ярмарок «ТурЕКСПО-2008» ІІ-ї спеціалізованої експозиції «Готельний і ресторанний бізнес» та спеціалізованої експозиції «Імперія розваг».

«Виборовши право приймати у себе матчі Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році, Львів одержав нові перспективи розвитку. Конгрес індустрії гостинності, співорганізатором якої є департамент «ЄВРО 2012» Львівської міської ради, ставить собі за мету надати відповіді на запитання учасників індустрії, пов’язаних із туристичною складовою організації європейської першості. Конгрес стане майданчиком для проведення переговорів між туристичними фірмами, представниками готельного бізнесу, а також місцевої влади у підготовці до ЄВРО 2012», - повідомив директор департаменту Євро 2012 Львівської міської ради Олег Засадний.

Як повідомила директор «Гал-ЕКСПО» Рената Іваницька, наступного року захід має стати туристичним форумом. Вже цього року на міжнародну виставку-ярмарок з’їдуться 80 представників туристичного, ресторанного та готельного бізнесу з 4 країн світу: Чехії, Польщі, Росії та України. Відбудуться презентації насиченої і змістовної бізнес-програми, надаватимуться можливості продемонструвати широкому колу фахівців новітні досягнення в сфері послуг. Загалом буде поєднано одразу три тематичні напрямки: туризм, готельний, ресторанний бізнес та імперія розваг.

Родзинкою заходу стане представлення концепції міського «Центру розвитку туризму».

Експерти, яких вдалося залучити доповідачами конгресу, представлять на розгляд учасників такі теми для обговорення: економічний ефект від проведення великих спортивних подій, практичні питання організації готельного ринку України та Польщі, а також, що найважливіше, співпраця усіх учасників ринку гостинності міста.

В рамках виставки відбудеться вже Другий міжнародний фестиваль туристичних фільмів «ДРИМБА», який дозволить віртуально відвідати всі визначні місця туристичної України і не тільки, побачивши їх на екрані.