Близько 20 кав’ярень Львова візьмуть участь у другому міському святі «На каву до Львова»

Близько 20 кав’ярень візьмуть участь у другому міському святі «На каву до Львова». Вже в п’ятницю гості та мешканці міста можуть брати участь у «кавовому» турі та голосувати за найкращу каву Львова.

Цієї неділі, 19 жовтня у Львові відбудеться друге міське свято «На каву до Львова», що проходитиме у серці міста —на площі Ринок та на прилеглих вулицях.

Кожен охочий може зробити собі у цей день тур «кавовими» закладами Львова, які є учасниками святкового конкурсу, скуштувати «фестивальну» каву, а потім віддати свій голос за найулюбленіший «кавовий» заклад. Тур кав’ярнями міста розпочнеться в п’ятницю, 17 жовтня. Результати голосувань оголосять у неділю, 19 жовтня кавові король та королева.

Участь у святі, візьмуть кав’ярні: «Вірменка», «Віденська кав’ярня», «Золотий дукат», «Театральне», «Францішка», «Її величність», «Під синьою пляшкою», «Під Клепсидрою», «Кабінет», «Кав’ярня мапа», «Прага», «Казанова», «Світ кави», «Чарівний ліхтар», «Double coffe», «Кентавр».

У неділю, 19 жовтня кавове свято буде проходити на площі Ринок. З 15.00 год. на північній стороні пл. Ринок відбуватимуться яскраві святкування за участю музичних та танцювальних колективів, літературні читання та показ фільмів. Також гості свята зможуть дізнатись від ворожки, що їм пророкує кавова гуща, відвідати ярмарок ремесел, скуштувати запашну каву, різноманітні сорти якої продаватимуться з середньовічних возів на пл. Ринок. З нагоди цьогорічного фестивалю буде випущено черговий номер газети «На каву до Львова».

Родзинкою свята стане тур «кавових» короля та королеви кав’ярнями і ресторанами, які є учасниками конкурсу на найкращу кав’ярню м. Львова. На головній площі міста варитимуть каву, а львів’яни та гості міста зможуть проголосувати за найсмачніший кавовий напій. До львів’ян та гостей міста завітають «кавові» королева та король, які відкриють свято, а тоді вирушать у мандрівку каретою кав’ярнями міста.