Незрячі підкорили своїм голосом закордонну публіку

  • 17.10.2008, 03:00
  • 1574
  • Андрій Яремко
Минулими вихідними Львівська обласна організація українського товариства незрячих в рамках проведення інтегрованого концерту «Відчинилося життя» провела концерт за кордоном – в Ольштині (Польща). Під час концерту 27 — річний незрячий виконавець – Степан Гончаренко разом із оркестром національного театру ім. М. Заньковецької виконував світову класику, академічні твори, арії на італійській та українській мовах. Як повідомила голова правління львівської обласної організації УТОС Оксана Потимко, глядачі висловили велику вдячність і захоплення талантами та діяльністю незрячих осіб з України.

Концерти за участю незрячих з ініціативи львівського товариства відбулися у Львові та в Києві. 22 жовтня у м. Вінниця в концертному залі «Плеяда» відбудеться інтегрований концерт «Відчинилося життя» за участю оркестру національного театру ім. М. Заньковецької та дев’яти незрячих співаків з усіх регіонів України та відомих естрадних співаків, серед яких – Павло Табаков, Леся Горова та інші. В репертуарі концерту незрячі виконуватимуть світові академічні та оперні твори, а також твори українських композиторів.

Проект відбувається за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради. Сума виділених коштів —17 тис. грн.

Контактна особа – Оксана Потимко, тел. 272 98 49.