У Львові військовослужбовців строкової служби привітають з нагоди дня Святого Миколая

У Львові у військових частинах вітатимуть солдатів з днем Святого Миколая. Святкування Свята Святого Миколая відбудеться у військовій частині 3002. Сьогодні 19 грудня командування Галицького з’єднання внутрішніх військ МВС України привітає солдатів строкової служби з днем Святого Миколая. Як повідомив начальник групи зв’язків з громадськістю управління Західного територіального командування ВВ МВС України, майор Вадим Голуб, Святий Миколай прийде до солдатів внутрішніх військ о 6 годині ранку. Коли солдати встануть, одягнуться та побіжать на ранкову зарядку, в цей час Святий Миколай розкладе подарунки воякам під подушки. Роль Святого Миколая будуть виконувати офіцери та прапорщики. Продовольчою службою військової частини для солдатських подарунків були закуплені печиво, арахіс, вафлі, шоколадні цукерки, шоколадні цукерки та халва на загальну суму 4200гривень. У військовій частині 4114 для солдатів командування влаштує святковий сніданок. Крім звичайного солдатського раціону на столах будуть цукерки, мандарини, печиво, цукерки. Продовольча служба частини закупила солодощів на загальну суму близько 2,5 тисяч гривень. Також у церкві військової частини військові капелани відслужать Літургію, після якої воякам вручать солодкі подарунки, які надали спонсори.Контактні телефони: 8 096 21 23 180, 8 097 44 66 342.

У Львові у військових частинах вітатимуть солдатів з днем Святого Миколая. Святкування Свята Святого Миколая відбудеться у військовій частині 3002. Сьогодні 19 грудня командування Галицького з’єднання внутрішніх військ МВС України привітає солдатів строкової служби з днем Святого Миколая.

Як повідомив начальник групи зв’язків з громадськістю управління Західного територіального командування ВВ МВС України, майор Вадим Голуб, Святий Миколай прийде до солдатів внутрішніх військ о 6 годині ранку. Коли солдати встануть, одягнуться та побіжать на ранкову зарядку, в цей час Святий Миколай розкладе подарунки воякам під подушки. Роль Святого Миколая будуть виконувати офіцери та прапорщики. Продовольчою службою військової частини для солдатських подарунків були закуплені печиво, арахіс, вафлі, шоколадні цукерки, шоколадні цукерки та халва на загальну суму 4200гривень.

У військовій частині 4114 для солдатів командування влаштує святковий сніданок. Крім звичайного солдатського раціону на столах будуть цукерки, мандарини, печиво, цукерки. Продовольча служба частини закупила солодощів на загальну суму близько 2,5 тисяч гривень. Також у церкві військової частини військові капелани відслужать Літургію, після якої воякам вручать солодкі подарунки, які надали спонсори.

Контактні телефони: 8 096 21 23 180, 8 097 44 66 342.