У Львові відбудеться фестиваль культур «Львів International»

  • 23.03.2009, 10:56
  • 987
  • Андрій Яремко
28 березня вдруге у Львові відбудеться фестиваль культур «Львів International». Організатором фестивалю є міжнародна громадська організація AIESEC. Фестиваль відбувається за підтримки Львівської міської ради.

За головну мету фестивалю організатори фестивалю ставлять собі ознайомлення львів’ян та гостей міста з культурами та традиціями різноманітних народів світу шляхом представлення іноземними стажерами своїх країн, а також популяризація українських культурних надбань як невід’ємної частини світової культурної спадщини.
Слід зазначити, що даний фестиваль проводитиметься вдруге. Перший раз «Львів International» відбувся в липні минулого року і його успіх надихнув організаторів на проведення фестивалю другий раз.
Цього разу в рамках фестивалю «Львів International» відбудеться презентація культур інших держав стажерами, що перебувають на стажуванні в Україні - усього близько 30 представників з 15 країн світу. Кожен з них намагатиметься не тільки розказати більше про свою країну гостям свята, але і краще ознайомити зі звичаями і культурою власної Батьківщини. Також буде проведено багато цікавих конкурсів, на сцені виступлять українські ансамблі і львівські музичні гурти. Завершиться дійство урочистим закриттям фестивалю о 17:00.
Фестиваль «Львів International» відбудеться 28 березня на площі Ринок і розпочнеться о 13 годині.

Довідка

AIESEC - міжнародна громадська організація яка допомагає молодим людям віднайти та розвинути свій потенціал для позитивного впливу на суспільство. Об'єднує 35 000 молодих людей у 107 країнах світу. Більше про організацію і проекти AIESEC можна дізнатися на офіційному сайті організації AIESEC за адресою www.aiesec.lviv.ua