У Львові сьогодні відзначають День соборності України

  • 22.01.2010, 00:00
  • 742
В усіх міських дитячих бібліотеках сьогодні та до кінця місяця проходитимуть різні тематичні бесіди та історичні екскурси. Молодіжні громадські організації відзначать день соборності альпініським сходженням на Говерлу.  Таке сходження на гору відбудеться 23 та 24 січня.

Також сьогодні в місті відбудеться покладання квітів до пам’ятників Михайлу Грушевському, до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям на Янівському кладовищі, Меморіалу воїнам Української Галицької Армії на Личаківському кладовищі. Відбудеться покладання кошика з квітами до могили Президента Національної Ради ЗУНР Є. Петрушевича. О 17.00 год. розпочнеться урочиста академія у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької. Також сьогодні в місті проходитимуть перепоховання громадських і воєнних діячів: генерала-полковника Миколи Капустянського, інженера Дмитра Андрієвського, інженера Осипа Бойдуника, доктора Якова Маковецького на Личаківському цвинтарі. У перепохованнях також візьме участь міський голова Львова.

Нагадаємо, сьогодні з 16:00 рух транспорту на вулиці між пам’ятником Т. Шевченку та Оперним театром буде заборонено. У зв’язку з проведенням мітингу біля пам’ятника Т. Шевченку, сьогодні, 22 січня з  16:00  до 23.00 год. на пр. Свободи (на проміжку продовження вул. Гнатюка, між правою та лівою смугою проїжджої частини пр. Свободи) рух транспорту буде закрито. Міські автобуси, які курсують тут,  їхатимуть до Оперного театру, по вул. Городоцькій та повертатимуть на вул. Лепкого з виїздом на вул. Листопадового Чину і далі за маршрутом.