Вперше у Львові проводиться конкурс на підтримку україномовного книговидання

Вперше у Львові проводиться конкурс підтримки україномовного книговидання. Львівська міська рада надає фінансову підтримку на видання україномовної книжкової продукції. Одержувачі фінансової підтримки визначаються на конкурсній основі. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 30 квітня 2008 року...

Вперше у Львові проводиться конкурс підтримки україномовного книговидання. Львівська міська рада надає фінансову підтримку на видання україномовної книжкової продукції. Одержувачі фінансової підтримки визначаються на конкурсній основі. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 30 квітня 2008 року.

Організатором конкурсу є управління культури і туризму Львівської міської ради.

В рамках конкурсу управління культури і туризму ЛМР укладає договір з одержувачем фінансової підтримки про фінансування видання на суму до 20 тис. грн., що становить не більше, ніж 50% вартості тиражу. Книжкова продукція, підтримана Львівською міською радою також буде передана для поповнення фондів міських бібліотек та бібліотек закладів освіти.

Для участі у конкурсі заявки потрібно подавати за адресою: 79008, м.Львів, пл.Ринок, 1, Львівська міська рада. До участі у конкурсі потрібно подавати такі документи:

- Заяву на ім'я начальника управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики про надання фінансової підтримки на книговидання.

- Реєстраційну картку.

- Установчі документи учасника конкурсу, копію угоди з видавництвом (у разі потреби) та копію свідоцтва про внесення до державного реєстру видавців і розповсюджувачів видавничої продукції.

- Інші документи, що підтверджують право на видання (авторський договір, ліцензійний договір тощо).

- Детальний кошторис витрат на видання книжкової продукції.

- Рукопис або макет видання, яке пропонується на отримання фінансової підтримки.

Рукописи переможців конкурсу - одержувачів фінансової підтримки не рецензуються, не

повертаються і зберігаються в управлінні культури і туризму департаменту гуманітарної

політики для підтвердження легітимності видання.