У Музеї народної архітектури та побуту відкриють виставку «Вишивальна скарбниця»

У Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) відкриють виставку «Вишивальна скарбниця». Автор вишивок – народна майстриня Ольга Возниця. Як повідомили в управлінні культури та туризму Львівської міської ради, впродовж майже трьох десятиліть Ольга Возниця бере участь в обласних і загальнодержавних виставках...

У Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) відкриють виставку «Вишивальна скарбниця». Автор вишивок – народна майстриня Ольга Возниця.

Як повідомили в управлінні культури та туризму Львівської міської ради, впродовж майже трьох десятиліть Ольга Возниця бере участь в обласних і загальнодержавних виставках. Художній зміст багатьох її робіт пов`язаний з творчістю Тараса Шевченка.

Відкриття виставки відбудеться 3 квiтня о 15.00 у великому виставковому залі Музею народної архітектури і побуту.

Контактний телефон - 271 23 60.

Довідка

Ольга Возниця відома як талановита майстриня вишивання, плетіння ґерданів, освідчений педагог, знавець орнаментальної культури українського народу. Особливої уваги заслуговують ансамблі одягу «Садок вишневий коло хати», «На панщині пшеницю жала», «Поклала мати коло хати» та інші.

У 1988 р. Ользі Возниці присвоєно звання заслуженого майстра народної творчості.