Сьогодні у Львові відкриють виставку «Кримські караїми: історія, віра, майбутнє»

У Львові відкриють виставку про життя та побут корінних мешканців кримського півострова - кримських караїмів. Виставку підготували на основі фондових матеріалів Бахчисарайського державного історико-культурного заповідника та приватних збірок...

У Львові відкриють виставку про життя та побут корінних мешканців кримського півострова - кримських караїмів. Виставку підготували на основі фондових матеріалів Бахчисарайського державного історико-культурного заповідника та приватних збірок. Експонуватимуться речі караїмського храму, сувої Священного Писання і книги релігійного змісту XVI – XX століття. Також будуть представлені фотографії, картини, чоловічий і жіночий одяг та речі побутового вжитку караїмів. Всього налічується близько 200 експонатів.

«Цією виставкою хочемо показати львів’янам і гостям міста життя та побут одного із найменш чисельних народів України – кримських караїмів», - повідомили у музеї історії релігії.

Відкриття виставки відбудеться сьогодні, 26 березня, о 16.00 год. у виставковому залі Львівського музею історії релігії, площа Музейна, 1.