У Львові відбудеться концерт піаністки з Кракова Юлії Коцюбан

  • 09.06.2010, 10:06
  • 910
В рамках Днів Кракова у Львові відбудеться концерт піаністки з Кракова Юлії Коцюбан. Розпочнуться Дні Кракова в п’ятницю 11 червня. Святкування триватиме до 13 червня і протягом цих трьох днів у місті будуть проходити культурні заходи за участю митців із Кракова.

11 червня в Актовій залі Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться урочисте відкриття Днів Кракова у Львові та концерт фолькової виконавиці Йоанни Словінської. Також цього ж дня відбудеться презентація книги про життя священика Ордену Братів Менших Капуцинів, який все життя працював на території Радянського Союзу.

У суботу, 12 червня, о 18.00 год. у музичній академії ім. М. Лисенка, що на вул. Нижанківського, 5 відбудеться концерт молодої піаністки Кракова – Юлії Коцюбан.

У неділю у Палаці Потоцьких Придворний балет «Cracovia Danza» виступить зі спектаклем «Танцювальний світ Шопена».

Завершаться Дні Кракова концертом старопольських марійних пісень «Королево руж» у виконанні Ірени Урбанської, Яги Вронської та Казиміра Мадея.

Довідка

Юлія Коцюбан народилася 1992 року в місті Кракові. Юлія є лауреатом нагород Гран-Прі, перших місць та спеціальних нагород багатьох польських та міжнародних фортепіанних концертів. Концертувала в Польщі, Франції, Німеччині, Росії, Естонії, Канаді, Австрії, Швейцарії, Литві та США.