У Львові проходитиме Чемпіонат Заходу з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу

  • 09.06.2010, 14:39
  • 1214
У Львові визначатимуть найкращих спеціалістів з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. Спілка перукарів Львівщини та Спілка перукарів України організовують відбірковий тур Чемпіонату України – Чемпіонат Заходу. Захід проходить за підтримки Львівської міської ради. Метою конкурсу є популяризація професій та налагодження ділових контактів з іншими регіонами України.

10-12 червня 2010 року у виставковому центрі «Лемберг» відбудуться змагання в номінаціях з перукарського мистецтва,  з нігтьової естетики та освоєння макіяжу учасників, які посядуть призові місця, буде нагороджено кубками, дипломами, медалями і цінними призами.

«Відбудеться велика виставка у Львові, яка стосується індустрії краси. У цих змаганнях можуть взяти участь, як професійні майстри так і початківці у цій сфері. ЛМР третій рік поспіль підтримує цей захід. У нас є багато перукарень, багато майстрів, тому це є ще одна візитка, перевага, яку ми маємо у Львові», - зазначила керівник відділу економічного розвитку Вікторія Довжик.

Призовий фонд Чемпіонату складає $12000. Призи у вигляді цінних подарунків, сертифікатів на придбання продукції розподіляються між переможцями в залежності від складності номінацій і зайнятого призового місця. Участь у Чемпіонаті дає можливість учасникам зробити крок до міжнародного визнання, розвивати та вдосконалювати свій професійний рівень, потрапити до команди національної збірної України.

«Я з особливим відчуттям приїжджаю до Львова і саме останні три роки – це вже подія національного масштабу і дає змогу всім людям, які займаються цим мистецтвом проявити себе»,- розповів Олексій Антонюк.

Cуддями Чемпіонату є провідні майстри-експерти міжнародного класу Спілки перукарів України з різних регіонів України.

В кожній номінації передбачено три призових місця з врахуванням розділення категорій. Поєднання категорій (основна вікова категорія; юніори) серед конкурсантів з перукарського мистецтва можлива, якщо в одній із категорій не є п’ять учасників. В такому випадку призові місця присуджуються тільки в основній віковій категорії.

«Мені хочеться, щоб львівяни були креативні, стильні, елегантні та модні. Такі Чемпіонати дають можливість проявити себе, тому дуже важливі», - наголосила голова Спілки перукарів Львівщини Леся Коцур.

Під час Чемпіонату будуть проводитись майстер-класи, авторські програми для перукарів, спеціалізовані семінари для майстрів візажу та нігтьової естетики.