Сьогодні у Львові розпочнуться Дні Кракова

  • 11.06.2010, 09:53
  • 741
Сьогодні, 11 червня у Львові розпочнуться Дні Кракова. Святкування Днів Кракова у Львові триватиме до 13 червня.  Протягом трьох днів в місті будуть проходити культурні заходи за участю митців з Кракова.

Розпочнуться Дні Кракова з концерту фолькової виконавиці Йоанни Словінської. Захід буде проходити 11 червня о 19.00 год. у Актовій Залі Національного університету ім. Івана Франка. Також цього ж дня відбудеться презентація книги про життя священика Ордену Братів Менших Капуцинів, який все своє життя працював на території Радянського Союзу.

У суботу, 12 червня, о 18.00 год. у музичній академії ім. М. Лисенка, що на вул. Нижанківського, 5 відбудеться концерт молодої піаністки Кракова – Юлії Коцюбан.

У неділю у Палаці Потоцьких Придворний балет «Cracovia Danza» виступить зі спектаклем «Танцювальний світ Шопена».

Завершаться Дні Кракова концертом старопольських марійних пісень у виконанні Ірени Урбанської, Яги Вронської та Казиміра Мадея.

Довідка

Йоанна Словінська Одна з найбільш яскравих та харизматичних постатей на польській сцені, і не лише фольклорній. На конкурсі польського радіо «Nowa Tradycja»  її перший сольний альбом було відзначено престижним титулом «Фольковий альбом – 2005». У 2008 році Йоанна стала фіналісткою конкурсу Superjedynki  (Суперєдинкі) в м. Ополє. Студійний, новаторський альбом Mo?esz by? (Можеш бути) приніс черговий титул – Фольковий альбом року в плебістиці журналістів та музичних критиків Польського радіо «Nowa Tradycja» у 2008 році. Співачка гастролювала у Польщі, Німеччині, Франції, Швейцарії, Білорусі, Литві, Чехії, Македонії, та США