У Львові працює новий туристичний портал міста - www.lviv.travel

  • 21.06.2010, 15:31
  • 1439
У Львові працює новий туристичний портал міста. Сайт www.lviv.travel містить промоційну та практичну інформацію про місто, яка буде цікавою як для мешканців, так і для туристів.

Перший туристичний портал містить корисну інформацію для туристів, анонси львівських фестивалів, перелік готелів та галерей міста, промоційне відео про Львів, а також багато фотографій. Офіційний туристичний портал міста має 5 розділів: «Про Львів», «Чим зайнятись», «Де зупинитись», «Де поїсти» та «Інформація». Проект реалізовано відділом промоції ЛМР спільно з компанією «e-design».

«Нововведенням проекту є велика кількість тематичних матеріалів, запропонованих гостям міста. Це так звані туристичні продукти, що об'єднують схожі об'єкти та атракції – «Фестивальний Львів», «Архітектура у Львові», «Кава у Львові», «Пиво у Львові». Наразі, для загального огляду є 6 туристичних продуктів», - розповідає координатор проекту Маркіян Микитка, спеціаліст відділу промоції міста.

Загалом, кожен міський фестиваль у Львові відвідує близько 5 тис. гостей.  Як повідомляють у відділі туризму Львівської міської ради, за останні три роки кількість туристів у Львові збільшилась на 30%.

Довідка

В цьому році на замовлення управління культури та туризму Львівської міської ради  було проведено дослідження туристичних потоків. За результатами дослідження, туристи набагато більше почали використовувати Інтернет та он-лайн канали для бронювання своїх поїздок до Львова. Веб-сторінки – одне з ключових джерел для планування поїздки. Також в ході дослідження виділено основні причини для відвідування Львова: бізнес-поїздки, відпочинок, історичні пам’ятки та місцева культура.