Про Львів знімуть кіно для представлення на світових кінофестивалях

  • 22.06.2010, 15:30
  • 1132
Компанія «Еволюшн Фільм» зніме у Львові спільно з іноземними режисерами короткометражну художню стрічку про місто. Родзинкою цього проекту стане не лише іменитий режисер, але й залучення до розробки сценарію львів'ян. Остаточно прізвище режисера компанія оголосить на початку липня.

«Ми хочемо зняти про Львів дійсно класне кіно. Таке, яке можна буде сміливо повезти від України на Канни чи Берлін. Львів створений для кіно. Тут кожна вулиця має дух кіно. І ми хочемо, аби це побачив світ» – повідомив продюсер проекту «Lviv the city» Данило Ковжун.

Кожен львів’янин, який має що сказати і показати про своє місто, має нагоду втілити це в життя разом з «Еволюшн Фільм». Мешканці Львова можуть долучитись до створення сценарію. Впродовж липня режисер прийматиме всі цікаві ідеї, які потім можуть використати у кінострічці.

Також компанія залучатиме до самого процесу зйомок львівських освітлювачів, декораторів, гримерів і механіків камери. Спеціально для цього компанія проводитиме безкоштовні курси для навчання фахівців. Після цього вже навчених, талановитих фахівців, компанія залучатиме навіть до створення комерційних проектів.