Львів надає змогу режисерам взяти участь в конкурсі YouTube та Музею сучасного мистецтва Ґуенгайма

  • 22.06.2010, 15:33
  • 943
Львів візьме участь в конкурсі оголошеному спільно відео-сервером YouTube та Музеєм сучасного мистецтва Ґугенгайма (Guggenheim, Нью-Йорк). Львівська міська рада спільно з компанією «Evolution Film» мають намір реалізувати проект, в підсумку якого участь у конкурсі візьмуть творчі групи з роликами про Львів. Організатори запросять до Львова три знімальні групи, яким протягом тижня нададуть можливість безкоштовно жити та працювати у Львові. Компанія «Evolution Film» надасть безкоштовні продюсерські послуги.

«Наша мета – видавати в Інтернет-простір все більше цікавого і креативного контенту про Львів. І відео в тому числі. Конкурс YouTube і музею Ґугенгайма – це гарна нагода, яку треба використати», - повідомив керівник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради Остап Процик.

У рамках підтримки цього проекту «Еволюшн Фільм» запрошує мешканців міста, зацікавлених в участі у зйомках, взяти участь у створенні конкурсних робіт. «Зйомки для YouTube бієнале - це ще одна спроба подивитися, наскільки Вам так само цікаво займатися кіно, як мені. Бієнале – відкритий проект, зйомка коротких та яскравих ідей. Ми хочемо дати можливість усім бажаючим взяти участь у створенні - хтось буде носити штатив, хтось зіграє в масовці, зробить грим чи дасть на час костюм», – говорить продюсер «Еволюшн Фільм» Данило Ковжун.

Метою цих проектів є не тільки промоція Львова на внутрішньому ринку. Кінокомпанія «Еволюшн Фільм» також подаватиме заявку на участь ролика на Канському фестивалі, а також на декількох фестивалях реклами у Європі. Успішна реалізація проектів допоможе зробити Львів центром кінотуризму та кіновиробництва, якими сьогодні є Прага та Будапешт, і залучити чималі кошти до туристичного бюджету міста.

Довідка

Компанія «Еволюшн Фільм» працює на кіноринку понад десять років і співпрацювала з такими відомими компаніями, як «Львівська Броварня», «Київстар», а також була сопродюсером фільму «Три мушкетери».

Заявки приймаються – protsyk@city-adm.lviv.ua