«Ґорґішелі» співатимуть на площі Ринок

  • 23.07.2010, 15:46
  • 917
Чим потішать львів’ян та гостей міста цьоготижневі вихідні? – «Літо на Ринку» знову буде цікавим та насиченим. Цими вихідними батьки матимуть чим зайняти дозвілля своїх дітей. В рамках фестивалю «В дитячій країні на Ринку» їх навчатимуть бути веселими, надувати величезні мильні бульбашки та вони матимуть змогу підчас майстер-класу з розпису яворівських іграшок розписати і власну.

А ось поціновувачам джазу слід відвідати «Літній джаз на Ринку». Програма фесту охопить циганську етнічну творчість від Серени Мілової, гурт «Kadillac», який нагадає про  рок-н-ролл, твіст та ритм-н-блюз. Група «Bria Blessing Quartet», що представить собою мікс американського та українського музичного мислення, а також джем-сейшн від учасників міжнародних майстер класів «Cho-Jazz 2010».

«У неділю виступи гурту «Ґорґішелі», де дві сестри грузинки поєднуватимуть елементи арт-року, грузинського та українського фольку у сучасному звучанні, та Рок-групи «ФАЙНО» з виконанням власних композиції на вірші відомих українських поетів стануть гідним завершенням вихідних у Львові. Свою майстерність під час майже годинного концерту львів’янам та гостям міста покажуть також вихованці Центру дитячої творчості «Веселка»», - каже координатор фестивалю «Літо на Ринку» Анастасія Рибицька.

Довідка

23 липня

Час

Подія

Місце

Примітки

16:00 - 19:00

Забави для дітей в «Дитячій країні на Ринку»

пл. Ринок

Дітей розважатимуть: «Лабораторія мильних бульбашок», презентація іграшкових макетів кораблів, літаків та будинків, майстер-класи з розпису яворівських іграшок.

24 липня

Час

Подія

Місце

Примітки

19:00 - 22:00

Літній джаз на Ринку

пл. Ринок

Циганська етнічна творчість від Серени Мілової, блюз від гурту «Kadillac», «Bria Blessing Quartet» та джем-сейшн від учасників міжнародних майстер класів «Cho-Jazz 2010».

25 липня

14.00-22.00

II Міжнародний фестиваль «LvivKlezFest»

вул. Підвальна

Всі бажаючі зможуть потанцювати під запальну єврейську скрипку, побачити як відбувалися єврейські весілля, скуштувати традиційних страв.

19:00 - 22:00

Забави в рамках фестивалю «Літо на Ринку»

пл. Ринок

Виступи: гурту «Ґорґішелі», рок групи «Файно». Танці від Центру дитячої творчості "Веселка",