На екскурсію в Ратушу може потрапити кожен охочий

  • 03.09.2010, 09:39
  • 1666
На екскурсію в Ратушу може потрапити кожен охочий. У мерії проводять екскурсії в рамках проекту «Коридорами Ратуші». В програму ознайомчої екскурсії до Ратуші, включені найцікавіші кабінети та відділи, велика сесійна зала, Центр обслуговування мешканців, дворик Ратуші тощо.

Про можливість екскурсій в мерію мешканці та гості міста зможуть дізнатися з буклету, який підготувало управління внутрішньої політики ЛМР. Його розповсюджуватимуть у Центрах обслуговування мешканців кожного району та у ЦОМі, що знаходиться на першому поверсі Ратуші.

Нагадаємо, проект «Коридорами Ратуші», в рамках якого здійснюються екскурсії по міській раді, триває з кінця 2009 року. Протягом 2010 року такі екскурсії відвідали 127 шкіл м. Львова, групи студентів з Львівських ВНЗ, ліцеїв та коледжів, окремі групи мешканців та студентів з інших міст України, іноземці.

«Дедалі частіше відвідувачами екскурсій стають іноземці. Переважно, це групи молодих людей з усього світу, серед яких багато студентів. Дехто з них професійно ведуть власні блоги в інтернеті про мандрівки світом. Іншим просто цікаво ознайомитися з роботою адміністративного центру міста, уславленого своїми стародавніми традиціями самоврядування. Інформація про екскурсії доступна до широкого загалу. Вийшов друком буклет з інформацією про екскурсії. Більше інформації можна знайти в Інтернет, наприклад на сайті Львівської міської ради. А фото з екскурсії можна побачити на facebook.com, на сторінці групи проекту «Коридорами Ратуші»», - розповів координатор проекту Олег Пилипенко.

До уваги тих, хто має бажання відвідати екскурсію, - її проводять для  груп з 4-15 учасників. Час узгоджують додатково. За довідковою інформацією звертайтеся за тел. 297-58-03.