Художник Савченко з гімназистами переписуватиме уривки поезії В. Стуса на стінах гімназії

  • 03.09.2010, 09:58
  • 1160
У Львові з 4 вересня і до кінця  2010 року проходитиме Арт-проект С. Савченка «демуміфікація Стуса» у гімназії міжнародних відносин імені В. Стуса по вул. Повстанській, 14. Учасники проекту зможуть «демуміфікувати»  образ  особистості Василя Стуса  за  допомогою візуальних інтерактивних засобів. Бажаючі власноруч переписуватимуть уривки  поезії Василя Стуса на стінах  навчального закладу.

«Ми спробуємо «демуміфікувати» образ особистості Василя Стуса за допомогою візуальних інтерактивних засобів. Проект передбачає серію акцій «демуміфікації» відомих імен у навчальних закладах міста. Перший крок проекту має назву «ДЕ? муміфікація./СТУС», – прояснює Сергій Савченко.

Проект проходитиме у кількох  етапах. На стінах коридорів, у класах гімназії з’являться прямокутники розміром приблизно формату А4, нанесені білою фарбою. Всі бажаючі зможуть сформувати свій сучасний погляд на творчість поета.

В день відзначення 25-річчя смерті поета, о 12 годині відбудеться презентація арт-проекту. Близько 200 учнів гімназії віком від 10 до 16 років залучено у це дійство.

Довідка

За додатковою інформацією можна звернутись за телефонами: 237-79-72, 237-80-17.