5 тисяч гривень вже чекають на кращу фотографію львівського літа

  • 03.09.2010, 13:49
  • 1026
Компанія «Чудо Тур» та «Хмільний дім Роберта Домса» виступлять головними спонсорами фотоконкурсу «Літо у Львові». Переможець конкурсу, який буде визначений після стадії фінального голосування, 25 вересня отримає приз у розмірі 5000 грн для закупівлі фотообладнання.

За словами головного координатора проекту «Чудо Тур» Лева Підлісецького, такі конкурси надають новий імпульс популяризації Львова: «Сьогодні фотоконтент є одним з найкращих способів промоції міста. Ми бачимо це кожен день – практично кожен турист, який їде в Чудо-поїзді чи Чудо-бусі має з собою камеру. Згодом розміщає свої знімки в Інтернеті. Як наслідок, десятки тисяч фотографій стають доступними для мільйонів користувачів».

Церемонія нагородження переможців відбудеться 25 вересня у «Хмільному домі Роберта Домса» на вул. Клепарівській, 18.

Призи для другого та третього місця надасть компанія Cyfrolab – це будуть сертифікати на суму 500 та 300 гривень відповідно на друк власних фото та виготовлення фотокниг.

А для усієї першої десятки переможців холдинг емоцій !Fest приготував особливі подарунки. «Це буде щось новеньке й незвичне», – кажуть «фестівці».

Нагадаємо, у червні-серпні тривав прийом фотографій Інтернет-користувачів на тему «Літо у Львові». За час конкурсу було відібрано близько 200 фотографій, а зараз триває голосування за фіналістів, серед яких і буде визначено переможців фотоконкурсу.