Сьогодні у Львові стартує «Свято сиру і вина»

  • 08.10.2010, 10:33
  • 1083
Сьогодні в місті стартує «Свято сиру і вина» Розповіді про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, забави, акції, концерти, анімації та звісно чимало хорошого сиру і вина зустрінуть відвідувачів. Свято проходитиме 8-10 жовтня, у внутрішньому подвір’ї Ратуші.

«Брі, камамбер, шаблі, бордо чи рокфор – всім цим та багато іншим можна буде поласувати на святі, під ритми джазу, класичної музики та під час перегляду кіно чи вистави про жіноче життя «Целофан». Один з днів фесту присвячений 70-річчю Джона Леннона, тому пройде під музику Бітлз» - розповів організатор свята Андрій Сидор.

Сьогодні ввечері, 8 жовтня, відбудеться вистава «Целофан» про жіноче життя. Другий день свята, 9 жовтня, пройде під музику Бітлз, адже буде присвячений 70-річчю Джона Леннона, британського рок-музиканта, співака, композитора, художника, письменника, політичного активіста, засновника й учасника гурту «The Beatles», одного із найвпливовіших рок-музикантів XX століття. Джон Леннон започаткував нову еру у музиці – епоху оптимізму, людяності і добра. В цей день львівські гурти гратимуть музику Beatles.

У третій день, 10 жовтня гостей свята чекає спеціальний кулінарний майстер-клас від Даші Малахової, відомої за теле-шоу «Картата потата», неповторні рецепти котрої давно любить уся країна.

З нагоди свята вийде спеціальна газета, яка вмістить сировинний гороскоп, масу цікавих і корисних фактів про сир і вино, інтерв’ю з відомими людьми, численні рецепти глінтвейнів та сирних  страв.

На головному гастрономічному святі осені проходитиме Ярмарка органічних продуктів, серед яких на чільному місці – сир та вино.

Особливий подарунок приготували для справжніх гурманів та колекціонерів – вино урожаю 2008 року, спеціально випущене Братством Львівських Виноробів до І Свята сиру і вина.