Оголошується конкурс різдвяних листівок «Різдвяна пошта»

  • 05.11.2010, 09:47
  • 761
Конкурс вітальних листівок «Різдвяна пошта» стає традиційним для міста Лева, адже, цього року захід буде проводитись вже втретє. У конкурсі можуть взяти участь діти Львівщини віком від 6 до 18 років. Роботи приймають до 3 грудня. Завданням конкурсу є розвинути естетичні смаки дітей, зберегти традиції образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

У грудні авторів кращих робіт відзначатимуть дипломами та подарунками.

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, інтернатні заклади, дитячі будинки, реабілітаційні центри, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї міста Львова для того, щоб їхні вихованці могли взяти участь у конкурсі, мають можливість отримати картон, кольоровий папір та фурнітуру (бісер, стеклярус, смужки). Його безкоштовно надасть відділ соціальної роботи Личаківської районної адміністрації.

Щороку завдяки акції «Різдвяна пошта» привітання отримують близько 200 громадян: представників влади, меценатів, відомих діячів  у галузях політики, культури з Різдвом Христовим та Новим роком. Авторські листівки надсилали поштою та вручали особисто. Також ми вітаємо зі святами клієнтів Центру з числа багатодітних і малозабезпечених сімей, молоді з особливими потребами, дітей-сиріт та дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї. Різдвяні листівки для всіх стають приємною несподіванкоюї

начальник відділу соціальної роботи Личаківського району Наталія Клапатюк.

Вимоги щодо участі в конкурсі:

• листівка повинна відображати тематику конкурсу;

• листівка повинна бути святковою та оригінальною;

• виконання робіт на картонному папері.

Організатори конкурсу залишають за собою право використовувати листівки у проведенні виставок, ярмарків, а також для привітань відомих діячів  у галузях політики, культури та меценатів з обов’язковим посиланням на автора роботи.

Роботи приймає відділ соціальної роботи Личаківського району (особисто або поштою) до 3 грудня 2010 року за адресою: м. Львів, Личаківська района адміністрація, вул. К. Левицького, 67, к. 416, 417. На конвертах треба зазначити прізвище, ім’я, дату народження, контактний телефон та адресу.

За докладнішою інформацією звертайтеся до начальника відділу соціальної роботи Личаківського району Наталії Клапатюк, тел.: 275-05-61.