Львів’ян запрошують взяти участь у фотоконкурсі «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!»

  • 09.11.2010, 11:01
  • 812
Львів’ян запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі фотографії «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!», який організовує Посольство Великої Британії в Україні.

Ціль фотоконкурсу «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!» – не тільки презентація якісної сучасної фотографії, але передусім привернення уваги громадськості до реальної екологічної ситуації в Україні, питання енергозбереження та зміни клімату. Організатори сподіваються відібрати репрезентативні проекти, що адекватно покажуть не тільки болючі проблеми екології та зміни клімату, але й позитивні тенденції у їх вирішенні.

Роботи потрібно надсилати до 25 грудня цього року, а виставка робіт переможців відбудеться у січні 2011 року. Переможців конкурсу обере журі, до складу якого входять Посол Великої Британії в Україні, представники компаній-генеральних спонсорів, відомі екологи, фотомитці, художники, журналісти. Переможці конкурсу отримують грошові ваучери на купівлю фототехніки: 1-е місце – ваучер на суму, еквівалентну 750 у.о, 2-е місце - ваучер на суму, еквівалентну 500 у.о, 3-є місце – ваучер на суму, еквівалентну 300 у.о, а також багато заохочувальних призів. Для участі у конкурсі необхідно надіслати фото та супровідний лист на електронну адресу конкурсу: energyclime@gmail.com, вказавши у темі листа «Photo competition».

Конкурс організовано у рамках проекту «Бережи енергію! Заощаджуй гроші» спільно з Міжнародним фестивалем фотографії «KievFotoCom». Більше інформації про фотоконкурс на веб-сайті Посольства Великої Британії в Україні: http://ukinukraine.fco.gov.uk/uk/save-energy/photo-competition/terms-conditions.