У Львові говоритимуть про громадський простір та історичну спадщину

  • 15.04.2011, 15:46
  • 1092
У вівторок, 19 квітня  у Львові в рамках виставки проектів міжнародного архітектурного конкурсудля місць,пов'язаних з єврейською історією Львова, відбудеться відкрита дискусіяпро громадський простір та історичну спадщину умісті.

На зустрічі представники міської ради, архітектори та історики говоритимуть про окремі аспекти облаштування громадського простору з багатим, та часто складним, історичним минулим. Крім того у дискусії візьмуть участь призери та члени журі міжнародного конкурсу для впорядкування місць , пов’язаних з єврейською історією у м.Львові, які також розповідатимуть про роботу та рішення журі, про участь у міжнародних конкурсах і їх важливість для Львова.

Як повідомили у німецькому товаристві технічнох співпраці, підґрунтям для дискусії є міжнародний конкурс на облаштування трьох громадських місць, які певним чином пов’язані з єврейською історією, що з вересня по грудень минулого року провела Львівська міська рада за підтримки Центру міської історії Центрально-Східної Європи та проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» GIZ.

На три конкурси надійшло 70 робіт з 14 країн світу, а 23 грудня 2010 року  міжнародне журі оголосило переможців: у підконкурсі «Площа синагог» перемогла команда архітекторів з Німеччини, у підконкурсі «Бесойлем – дім вічності» архітектори з Ізраїлю, а територію колишнього Янівського концентраційного табору облаштовуватимуть за проектом групи архітекторів з Каліфорнії.

Проекти, що надійшли на конкурс, було виставлено у грудні 2010 року у Палаці мистецтв, а з 16 березня організатори виставили їх на огляд громадськості.

Ще до 22квітня з ними можна ознайомитися та залишити свої відгуки у виставковому залі Центру міської історії  (вул. Богомольця, 6). Виставка відкрита щодня з 11:00 до 17:30.

Також роботи доступні он-лайн на сайті конкурсу чи сайті проекту GIZ.

Зустріч відбудеться 19 квітня о 17:00у приміщенні виставкового залу Центру міської історії (вул. Богомольця, 6).

За додатковою інформацією слід звертайтеся за тел. 275-27-34,275-13-08                         або через е-mail: institute@lvivcenter.org, info@urban-project.lviv.ua