Завтра студенти Берлінської політехніки представлять свої проекти розвитку Підзамча

  • 26.05.2011, 18:03
  • 1151
Впродовж двох минулих тижнів 17 студентів з 13 різних країн світу працювали над містобудівним дослідженням «Княжого Львова»/ Підзамча і на базі проведеного аналізу напрацювали конкретні кроки, які мають покращити умови проживання, вигляд та імідж цієї стародавньої частини міста.

Завтра, 27 травня, молоді спеціалісти презентуватимуть пропозиції щодо облаштування пл. св. Теодора, можливості покращення ринку Добробут, можливостей ефективного керування ситуацією в окремих кварталах,  прив’язки території до Високого замку та середмістя та приклади сучасної архітектури в контексті історичної забудови.

Група студентів з магістерської програми технічного університету у Берліні  за спеціальністю «Менеджмент містопланування» гостюють у Львові на запрошення українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова». Співпраця між Берлінською політехнікою та проектами GIZ, що займаються містоплануванням, має багаторічну традицію. Студенти з схожим проектом відвідували Єгипет, Чорногорію, Сирію та інші країни. Група, що складається зі студентів різних основних професій (архітектори, соціологи, економісти, та ін.) може подивитися на місто з нової, свіжої та інтернаціональної перспективи, що так необхідно Львову.

Щиро запрошуємо всіх зацікавлених відвідати презентацію та взяти участь в дискусії.

експерт GIZ, керівник проекту у Львові

Іріс Гляйхман.

Захід проходитиме в конференц-залі на вул. Богомольця, 6. Початок – о 9:00 год.