Польські експерти допомагатимуть Львову реалізовувати проект «Підземний Львів»

  • 29.05.2011, 18:30
  • 1202
Міський голова Львова Андрій Садовий та члени офіційної делегації Львова відвідали нове відділення Музею історії Кракова «Підземелля Ринку», що є успішним прикладом ревіталізації історичних об’єктів у Кракові. Нагадаємо, візит відбувається у рамках святкування у Кракові «Днів Львова».

«Підземелля Ринку» є прикладом впровадження інноваційних та інтерактивних технологій у музейну справу і це зумовлює велику популярність серед молоді. Зокрема, з часу відкриття музею у вересні 2010 року його відвідало більше, ніж 30 тис. учнів шкіл та студентів. В ході візиту міський голова домовився про участь експертів з Кракова у підготовці та реалізації проекту «Підземний Львів».

Дні Львова в Кракові та Дні Кракова у Львові є одним з найтриваліших проектів, які впроваджує управління культури, оскільки перші Дні Кракова у Львові відбулися ще в 1993 році. Тоді відбулися Дні молоді Кракова у Львові, організовані спільно нашими Палацами культури Львова і Кракова, тобто Палацом творчості дітей та юнацтва Галичини на Погулянці і Палацом молоді ім. д-ра Генріка Йордана в Кракові. Такі заходи принесли більш тісну співпрацю і в 1995 році було підписано партнерську угоду про співпрацю між містами, і от впродовж цих років щорічно відбуваються такі мистецько-культурні зустрічі львів’ян та краків’ян. Такі проекти відбуваються почергово: одного року Дні Львова в Кракові, а наступний – Дні Кракова у Львові.