Книгозбірню з костелу Єзуїтів невдовзі буде перенесено

  • 31.05.2011, 08:59
  • 1211
Ситуація щодо відкриття храму Петра і Павла (костелу Єзуїтів) та перенесення книгосховища вже невдовзі буде вирішена, - інформує заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

На даний момент тривають переговори з Міністерством оборони та Національною академією наук України, щоб вирішити це питання. Це доволі складний процес, який необхідно розв'язати таким чином, щоб кожна сторона залишилась задоволеною

заступник міського голови з гуманітарних питань

Василь Косів.

Книжки буде перенесено у приміщення їдальні колишнього військового містечка на вул. Авіаційній, 1.

Це приміщення – найбільш оптимальне з тих, які були запропоновані.

начальник управління охорони історичного середовища

Лілія Онищенко.

Нагадаємо, у 2010 році під час сесії Львівської міськради депутати передали у власність Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ будівлю костелу Петра і Павла о. Єзуїтів для проведення богослужінь. Згодом, 31 березня 2011 року, на сесії міської ради було порушено питання про костел Єзуїтів та книгосховище Львівської національної наукової бібліотеки імені В.Стефаника, яке зараз знаходиться у приміщенні костелу. Тоді було прийнято рішення про перенесення книгосховища в кінотеатр ім. І. Миколайчука, однак це приміщення не відповідає всім вимогам, поставленим Львівською національною науковою бібліотекою ім. В.Стефаника.