Від сьогодні у кінотеатрі імені Миколайчука працюватиме інвентаризаційна комісія

  • 01.06.2011, 13:23
  • 1414
Сьогодні у приміщенні кінотеатру ім. Миколайчука працюватиме інвентаризаційна комісія. Нагадаємо, це приміщення ухвалою сесії міської ради передано бібліотеці Стефаника в оренду.

Питання зараз є в тому, що в приміщенні (кінотеатр ім. І. Миколайчука) знаходиться майно, яке необхідно звідти забрати. Для того, щоб забрати це майно, потрібно провести інвентаризацію, і, відповідно, передати це майно на зберігання певному суб’єкту. Це буде бібліотека ім. В. Стефаника. Сьогодні  з 10 год. почне працювати інвентаризаційна комісія, яка буде здійснювати опис всього майна. На підставі цього акту інвентаризаційної комісії керівник передасть відповідне майно на зберігання бібліотеці. Ми сподіваємося, що до кінця тижня це питання буде вирішено

начальник управління культури Андрій Вороновський.

Нагадаємо, Львівська міська рада передала бібліотеці Стефаника у позичку на 2 роки і 364 дні приміщення Кінотеатру ім. Миколайчука. Однак, бібліотека не має права передавати ці приміщення жодним фізичним чи юридичним особам. Таке рішення прийнято на сесії міської ради.

Відповідно, ухвалою керівництво бібліотеки зобов`язали звільнити приміщення костелу Св. Апостолів Петра і Павла на вул. Театральній, 11 (отців єзуїтів) і забезпечити безперешкодний доступ до приміщення церкви представників курії Львівської архиєпархії УГКЦ.

Ще одне приміщення, яке розглядається для постійного перенесення – це приміщення їдальні колишнього військового містечка на вул. Авіаційній, 1. Це приміщення – найбільш оптимальне з тих, які були запропоновані

начальник управління охорони історичного середовища

Лілія Онищенко.

Нагадаємо, у 2010 році під час сесії Львівської міськради депутати передали у власність Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ будівлю костелу Петра і Павла о. Єзуїтів для проведення богослужінь. Згодом, 31 березня 2011 року, на сесії міської ради було порушено питання про костел Єзуїтів та книгосховище Львівської національної наукової бібліотеки імені В.Стефаника, яке зараз знаходиться у приміщенні костелу.