Мешканців просять не нищити відновлений фонтан «Івасик-Телесик»

  • 07.07.2011, 15:16
  • 1813
Як повідомив директор ЛКП «Зелений Львів» Ігор Бабій, відновлений фонтан «Івасик-Телесик» зазнав незначних пошкоджень через недбайливе поводження відвідувачів парку. Пошкодження вже відновлено фірмою-підрядником.

Сьогодні працівники ЛКП «Зелений Львів» здійснили робочий виїзд на об’єкт.

Ми зафіксували незначні пошкодження на шиї лебедя – невеликі тріщинки, яких завдали фонтанові відвідувачі. Підрядна фірма вже відновила усі пошкодження. Маємо велике прохання до відвідувачів парку, обережніше ставитись до відновленого фонтану, лавочок, смітників. Благоустрій та відновлення таких важливих об’єктів коштують місту чимало грошей. Ми повинні бережно ставитись до таких об’єктів. Вже сьогодні запускаємо воду і завтра роботу фонтану «Івасик-Телесик» буде відновлено повністю.

директор ЛКП «Зелений Львів»

Ігор Бабій.

Як поінформували в управлінні капітального будівництва ЛМР, раніше були виявлені незначні пошкодження у ванні фонтану. Підрядна організація, яка виконувала роботи з відновлення «Івасика-Телесика», замінила пошкоджену зливну каналізацію.

Роботи з заміни труби були проведені ще два дні тому. Представники компанії-підрядника, яка знаходиться у Харкові, приїхали і замінили трубу, на якій виникли тріщини.

Вартість робіт склала орієнтовно 200 грн.

начальник виробничо-технічного відділу

управління капітального будівництва

Мирослав Кураш.

Нагадаємо, роботи з реставрації фонтану проводило ТЗОВ «Українсько-китайський центр розвитку». Гарантійний термін робіт складає 10 років.