Рішення щодо будівництва на вул Стрийській, 108 розглядатимуть на наступному засіданні виконавчого комітету

 • 05.08.2016, 17:41
 • 1376
 • Христина Процак
На засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради розглянути чимало питань щодо видачі містобудівних умов та обмежень. Рішення щодо видачі містобудівних умов та обмежень на вул Стрийській, 108 перенесено на наступний виконком. Також одне з рішень, що стосується вул Садової, не прийнято.

Прийнято такі рішення:

 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.07.2016 № 539
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво автогаражним кооперативом № 19 «Калина» гаражних боксів на вул. Зеленій, 272
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (2 черга будівництва).
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (3 черга будівництва).
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (4 черга будівництва)
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (5 черга будівництва)
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (6 черга будівництва)
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (7 черга будівництва)
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (8 черга будівництва)
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (9 черга будівництва).

«Був розроблений детальний план територій, де враховано насичення, є забезпечення паркінгом, дитячим дошкільним навчальним закладом зі спорткомплексом та басейном. Садочок розрахований на 120 дітей. Садочок буде інтегрований всередину. Є два ряди забудови, від вул Бетховена весь перший поверх з територією є для садочку. Вже будують перші дві секції від вул Бетховена, садочок – це буде п’ята черга», - додав Юліан Чаплінський, головний архітектор міста Львова.

Також прийнято рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням ТзОВ “Баланс“ нежитлової будівлі на вул. Кульпарківській, 20 за рахунок прибудови блоку з надання послуг побутового обслуговування населення».

Три рішення щодо будівництва на вул Стрийській, 108 було перенесено на наступне засідання виконавчого комітету:

 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Будівельна кераміка Львова» багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Стрийській, 108 (І черга будівництва).
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Будівельна кераміка Львова» багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Стрийській, 108 (ІІ черга будівництва)
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Будівельна кераміка Львова» багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Стрийській, 108 (ІІІ черга будівництва).

«З 9 зауважень, які ми озвучили забудовнику, вони на більшу частину погоджуються, тому просять перенести рішення на наступний виконком», - зазначив Юліан Чаплінський.

Тетяна Овчаренко, співзасновник девелоперської компанії «Моя країна», зазначила, що забудовники готові врахувати зауваження і внести зміни.

«Мені важливо, щоб зовнішній вигляд тих будинків, які будуть там збудовані, відповідав здоровому глузду, бо це в’їзд у Львів. Там треба будувати будівлі якісні», - додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Наші зауваження стосувались дистанції від особняків до 15-поверхових секцій і багатьох інших позицій – щільності забудови. У найближчій дистанції школи нема, дитячий дошкільний навчальний заклад забудовник пропонує збудувати», - додав Юліан Чаплінський.

Як додала Тетяна Овчаренко, забудовник планує збудувати окремий садочок. «Ми взяли листи від директорів 8 шкіл щодо завантаженості та потужності шкіл», - зазначила представник забудовника.

«Оскільки це власність родини Васюників, я думав, що вони там захочуть збудувати школу, садочок. Там був завод, де працювали люди. Там було би добре збудувати красиву і сучасну школу. Думаю, треба серйозно подумати щодо функціоналу та якісного призначення. Треба взяти листи від шкіл та усе це проаналізувати, адже там планується велика забудова і важливо, аби діти мали можливість вчитись, щоб був і садочок, і школа. Щоб не було так, що перші поверхи здадуть під алкогольні магазини і не буде ніякого соціального призначення. Важливо у сьогоднішніх умовах дбати про максимальне наповнення соціальної інфраструктури, щоб люди мали де розвиватись», - додав Андрій Садовий.

Також виконком прийняв два рішення:

 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Галицькі самоцвіти» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Кульпарківській, 226-а, 226-б (будинок № 3 на генплані)
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Галицькі самоцвіти» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Кульпарківській, 226-а, 226-б (будинок № 4 на генплані).

«Було зауваження щодо дошкільного закладу. Він передбачений», - додав Юліан Чаплінський.

«Я попросив би, щоб забудівельник дав гарантійного листа місту, щоб Інспекція архбудконтролю мала це питання на контролі.

Ми в цьому році додатково відкриємо у Львові порядка 46 груп у садочках, це більше 1 тис дітей. Якщо така сама програма буде реалізована наступного року, плюс ті приватні садочки, які планують забудівельники відкрити, то фактично у Львові черг не повинно бути», - додав Андрій Садовий.

Також на засіданні виконавчого комітету прийнято такі рішення:

 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням гр. Вандою В. В. житлового будинку на вул. Ковальській, 4;
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням гр. гр. Гринько М. І. та Гриньком Б. Р. квартири № 3 за рахунок частини простору горища та влаштування балкону на вул. Л. Толстого, 27;
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво гр. Кобрин К. - В. С. зблокованих шестиквартирних житлових будинків на вул. Загородній, 47 зі знесенням існуючого будинку;
 • Про погодження детального плану території у межах вул. Б. Хмельницького – вул. Новознесенської – вул. Механічної.

Дискусію викликало рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на встановлення фізичною особою – підприємцем Морозовою Т. І. тимчасового збірно-розбірного павільйону на вул. Садовій, 2-а без права капітального будівництва (без фундаментів) та без оформлення права власності зі знесенням існуючого павільйону». Відтак, це рішення не було прийнято.

відео: Андрій Андрух