ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» має намір врегулювати ситуацію із незаконним переплануванням в будинку на пл. Ринок, 19

Сьогодні, 17 квітня, під час засідання адміністративної комісії щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини, створеної при виконавчому комітеті ЛМР, було розглянуто акт порушення щодо незаконних дій (перепланування) юридичної особи ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» на об’єкті культурної спадщини на пл. Ринок, 19.

«У будинку на пл. Ринок, 19 ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» проведено незаконні роботи по переплануванню. А саме, на місці віконного облаштовано дверний простір, що може завдати шкоди пам’ятці культурної спадщини», - доповів Олег Хандин, начальник відділу охорони та використання об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища, відповідальний секретар комісії.

Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, голова комісії, вчора відбулася зустріч з керівництвом ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп». Компанія визнає порушення та погоджується врегулювати ситуацію.

«Ми вчора мали зустріч з порушником, з ним спілкувалися. Він визнає вчинене порушення. Також ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» нам надала відповідного листа, в якому йдеться про те, що компанія має намір «врегулювати ситуацію шляхом компромісного вирішення та подальшого примирення сторін та просить відкласти розгляд даної справи для надання можливості заявнику підготувати обґрунтовані та конструктивні пояснення та пропозиції».

Наша чітка позиція в тому, щоб порушник сплачував штраф і приводив все до попереднього стану. У даному випадку має бути розроблений проект. Тому є пропозиція на тиждень часу перенести розгляд цієї справи», - повідомив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, на минулому засіданні адміністративної комісії, яке відбулося 3 квітня, було розглянуто 1 акт щодо незаконних дій юридичної особи на об’єкті культурної спадщини (перепланування) на пл. Ринок. Комісія рекомендувала накласти штраф у розмірі 170 тис. грн.