«П'ятнична сесія може бути знаковою для району «Під Голоском», — Любомир Зубач

  • 17.06.2020, 16:51
  • 1061
  • Пресслужба ЛМР
За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, на наступне засідання сесії Львівської міської ради, що відбудеться у п’ятницю, 19 червня, департамент містобудування виноситиме 6 ухвал, що стосуються соціальної інфраструктури мікрорайону «Під Голоском».

фото: Роман Балук

«П'ятнична сесія може бути знаковою для району «Під Голоском». Департамент містобудування підготував і виносить на розгляд аж шість земельних ухвал, що стосуються соціальної інфраструктури цього житлового масиву. А саме: три так звані «другі» ухвали. Мова про три дитсадки і одну школу. Тобто якщо ці ухвали буде проголосовано, то вже буде готова земельна документація і можна буде виготовляти проекти для цих навчальних закладів.

Виносимо на сесію також три «перші» ухвали. Знову ж таки, якщо за них проголосують, тоді можна буде братися за виготовлення проектів відведення земельних ділянок під ще дві школи, стадіон і садочок району «Під Голоском», — зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Він додав, що ці ухвали не стосуються дитсадка, який будує компанія «Нова оселя». Його підрядник пообіцяв здати вже 30 вересня. А управління освіти вже оголосило торги на закупівлю обладнання та інвентарю для цього садочку. Цей дошкільний навчальний заклад буде комунальним і зможе прийняти 200 дітей мікрорайону.

Нагадаємо, 4 червня, відбувся робочий виїзд міського голови Львова Андрія Садового спільно із представниками компаній-забудовників у мікрорайон «Під Голоском». Відтак, мер дав доручення управлінню архітектури та урбаністики розробити генеральний план розвитку та візуалізацію мікрорайону впродовж місяця, і представити їх мешканцям. А також проводити щотижневі звіти робочої групи щодо виконання робіт.